Tekne Kiralama

Tekne kiralama, deniz tatili yapmak isteyenler için kişiselleştirilebilir ve özel bir deneyim sunar. Bu avantajlar, denizde geçirilen zamanın keyifli ve unutulmaz olmasını sağlar.

Süper Tekne olarak size harika bir deneyim sunuyoruz. Portföyümüzdeki teknelerimiz ile Türkiye geneli tekne kiralama hizmeti veriyoruz.

Süper Tekneler
Süper Tekne olarak geniş tekne portföyümüz ile Türkiye’nin her yerinde tekne kiralama hizmeti veriyoruz. İhtiyacınıza ve programınıza göre kiralık tekneyi hizmetinize sunuyoruz.

Süper Hizmet
Deneyimli kaptan ve tekne personelimiz ile size harika bir deneyim sunuyoruz. Donanımlı ve lüks tekenelerimiz, size unutulmaz bir deniz keyfi sunuyor.

Süper Fiyat
Tekne deneyimini ulaşılabilir kılıyoruz. Portföyümüzün avantajını kullanarak sizlere harika bir deneyimi ulaşılabilir uygun fiyata sunuyoruz.

Neden Süper Tekne
Kusursuz bir tekne keyfi için Süper Tekne’yi tercih etmelisiniz. İhtiyacınıza yönelik tekne seçenekleri, hizmet kalitesi ile size en iyi tekne kiralama hizmetini sunuyoruz.

Planlayalım
Tatil yada özel programınız için bizi arayarak ihtiyacınız ve planınıza göre dilediğiniz tekneyi planlayalım.

Tekneniz Hazır
Planlamasını yaptığımız teknenin bakımını, talepleriniz ile hazırlayarak tatil & program tarihinde size teslim ediyoruz.

Ekibimiz Sizinle
Deneyimli kaptan ve tekne personeli size en iyi tekne kiralama deneyimini yaşatacak. Ayrıca destek personelimiz talepleriniz için sizinle.

Keşfet